Krzysztof „KIS” Kisiała Gościem Specjalnym w naszym Hospicyjnym Domu

Jest śpiewającym D-jem, wodzirejem i wokalistą. A przede wszystkim jest człowiekiem, który śpiewa z sercem. Artystą, który z pewnością zapadnie w pamięci uczestnikom hospicyjnych „Podniebnych Cudów”, bo właśnie 27 lipca 2017 roku przekroczył próg Hospicjum, aby zabrać nas w podróż po najpiękniejszych polskich przebojach.

„Dobro wraca” i właśnie tej dewizy Pan Krzysztof „KIS” Kisiała trzyma się w swoim życiu, dlatego z otwartością i radością przyjął zaproszenie do Hospicjum. Dla Podopiecznych hospicyjnego Domu nasz wyjątkowy Gość przygotował utwory z cyklu „Dawnych wspomnień czar” z lat 1920 – 30, jak również znane polskie piosenki z lat 50 – 80 i utwory współczesne. Repertuar przez wielu dobrze znany, więc podśpiewywany wspólnie z artystą, a nogi aż same chciały tańczyć. To była niezwykła przygoda i piękne doświadczenie.

Na czwartkowe spotkanie Rodzina jednej z naszych Podopiecznych przyniosła własnoręcznie wykonany tort, jak również makowce i ptysie. To był przepiękny gest i potwierdzenie, że ludzie są naprawdę dobrzy. To miejsce i ten czas jest wyjątkowy dzięki tym, którzy są obok.

Wolontariusze od rana przygotowywali produkty na pyszną sałatkę owocową, dekorowali salę, jak i dbali o to, aby każdy na spotkaniu czuł się dobrze. Dzięki Ich zaangażowaniu „Podniebne Cuda” powstały i pozwalają w Hospicyjnym Domu w każde czwartkowe popołudnie doświadczyć zupełnie innej atmosfery, atmosfery wzajemnych spotkań i radości.

Serdecznie dziękujemy Panu Krzysztofowi „KIS” Kisiała, Panu Maksowi, Ks. Krzysztofowi, Personelowi, Wolontariuszom i przede wszystkim Podopiecznym i Ich Rodziną za piękny czas i mamy nadzieję chwile radości i dobrych wspomnień. Repertuar niewątpliwie im sprzyjał. Dziękujemy!