Zaproszenie na Galę Pola Nadziei 2016/2017

„W sercu człowieka nie powinno nigdy obumierać ziarno nadziei”

Jan Paweł II

W dniu 08.06.2017 r. w czwartek, o godz. 14:00 w Domu Środowisk Twórczych Pałacu T. Zielińskiego w Kielcach odbędzie się uroczysta Gala Pola Nadziei 2016/2017.

Gala podsumowuje tegoroczną edycję kampanii Pola Nadziei, której celem jest szczerzenie idei hospicyjnej, edukacja na temat potrzeb osób przewlekle chorych, niepełnosprawnych, starszych oraz zbieranie funduszy na zakup wyposażenia do Hospicjum im św. Matki Teresy z Kalkuty w Kielcach. To już siódma edycja kampanii, w której wzięły udział instytucje publiczne, prywatne, a przede wszystkim parafie i szkoły poprzez wolontariuszy i osoby społecznie zaangażowane dla wspólnego dobra.

Wśród tegorocznych gości na Gali swoją obecność potwierdził m.in. Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Ordynariusz Jan Piotrowski. Kampanię Pola Nadziei w edycji 2016/2017 objął patronatem honorowym Ksiądz Biskup Ordynariusz, Prezydent Miasta Kielce, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego, Świętokrzyski Kurator Oświaty, Wojewoda Świętokrzyski. Patronat medialny nad kampanią objęła TVP3 Kielce, Radio Kielce, „Echo Dnia”.

W programie Gali:
– podsumowanie kampanii Pola Nadziei
– ogłoszenie laureatów konkursów i wręczenie nagród
– wręczenie wyróżnienia Hospicjum Caritas Kieleckiej Pola Nadziei 2017
– występy artystyczne
– poczęstunek

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu, w którym obok słowa NADZIEJA padnie wielokrotnie słowo DZIĘKUJEMY, bo tylko dzięki bezinteresownemu wsparciu Pola Nadziei co roku zakwitają na nowo miłością i nadzieją dla drugiego człowieka.