Ewa i Piotr podzielili się radością

Szczęście jest po to, by się nim dzielić. Dlatego w sposób szczególny dziękujemy Ewie i Piotrowi, którzy w dniu swojego ślubu zdecydowali się na piękny gest. Zamiast kwiatów czy prezentów poprosili swoich Gości o wsparcie Podopiecznych naszego Hospicjum.

Wolontariuszki uczestniczące 8 lipca 2017 r. na uroczystości ślubnej Ewy i Piotra mogły podziwiać nie tylko piękne stroje Młodej Pary i zaproszonych Gości, ale przede wszystkim piękne i otwarte na gesty dobroci serca. Dziękujemy za ten wyjątkowy dar, mając pewność, że dobro, które daruje się drugiemu człowiekowi w sposób bezinteresowny – wraca.

Na nowej drodze życia Ewie i Piotrowi składamy serdeczne życzenia. Drobny upominek – ręcznie wykonane serce dla Młodych przygotował Zakład Aktywności Zawodowej Caritas Diecezji Kieleckiej. Serdecznie dziękujemy.

Zapraszamy do włączenia się do akcji „DZIELIMY SIĘ RADOŚCIĄ” wszystkich zainteresowanych. O szczegółach można przeczytać tutaj: http://hospicjum.kielce.caritas.pl/slub-podaruj-kwiaty-ktore-kwitna-na-zawsze/