Caritas Diecezji Kieleckiej organizuje szkolenia dla kandydatów na wolontariuszy hospicyjnych

Zapraszamy na nie osoby chętne do podjęcia wolontariatu opiekuńczego w Hospicjum im. Św. Matki Teresy z Kalkuty w Kielcach.

Warunkiem uczestnictwa jest pełnoletniość,predyspozycje do pracy w zespole i pomocy osobom chorym.

Szkolenia odbędą się w dwóch turach ( wrzesień i październik ), a będą prowadzić m. in. lekarz onkolog, fizjoterapeuci, pielęgniarki, kapelan, psycholog. Szkolenie obejmuje 20 godzin dydaktycznych oraz część praktyczną.

Pierwsza tura szkoleń odbędzie się 14.09 (piątek), 15.09 (sobota) oraz 19.09 (środa) br, natomiast druga organizowana w październiku odbędzie się w dniach 24.10. (środa), 26.10 (piątek), i 27.10.(sobota) br.

Osoby zainteresowane  prosimy o zgłoszenia telefonicznie 532-757-749 lub mailowo .