Inauguracja kampanii Pola Nadziei 2014/15

żonkilSerdecznie zapraszamy wszystkich, którym nie jest obojętny los osób terminalnie chorych, na uroczystą inaugurację kampanii Pola Nadziei.

Odbędzie się ona 7 października 2014 r. (wtorek) o godz. 13.00 w Świetlicy Środowiskowej Caritas „Pod Aniołem” przy ul. Mieszka I 48 w Kielcach. W programie przewidziany jest występ artystyczny dzieci i młodzieży ze Świetlicy. Następnie zaproszeni goście oraz wolontariusze posadzą cebulki żonkili na rabacie przy Hospicjum. Gdy wyrosną wiosną staną się żywym symbolem akcji oraz serdecznym podziękowaniem za udzielone wsparcie finansowe.

Głównym zadaniem kampanii „Pola Nadziei” jest propagowanie idei hospicyjnej oraz uwrażliwianie społeczeństwa na potrzeby ludzi terminalnie chorych. Innym celem kampanii prowadzonej w Kielcach jest zbieranie środków finansowych na dokończenie budowy i zakup wyposażenia do Hospicjum Stacjonarnego.