Miej miłosierdzie dla nas i całego świata…

Serdecznie zapraszamy do dołączenia do Hospicyjnej Grupy Modlitewnej.

Hospicyjna Grupa Modlitewna jest to grupa ludzi, którzy minimum raz w miesiącu modlą się wspólnie w intencjach chorych, konających i zmarłych Podopiecznych Hospicjum im. św. Matki Teresy z Kalkuty w Kielcach oraz opiekujących się Nimi, a także o powołania do posługi hospicyjnej oraz w intencjach Ofiarodawców, Darczyńców, Przyjaciół Hospicjum.

Rodziny hospicyjne, pracowników Hospicjum, Wolontariuszy i Przyjaciół oraz wszystkich, którzy zechcą nas wesprzeć modlitwą – zapraszamy na modlitewne spotkania w hospicyjnej Kaplicy i wspólne odmawianie Koronki do Miłosierdzia Bożego w pierwszą niedzielę każdego miesiąca na godz. 15:00.

PIERWSZA NIEDZIELA MIESIĄCA – godz. 15:00 – Hospicyjna Kaplica (I piętro), Hospicjum Stacjonarne ul. Mieszka I 48c, Kielce.

Do Hospicyjnej Grupy Modlitewnej można dołączyć również w łączności duchowej, podejmując się modlitwy w intencjach hospicyjnych.

Osoby, które pragną jeszcze głębiej uczestniczyć w tajemnicy Bożego Miłosierdzia zapraszamy do włączenia się w Dzieło niesienia pomocy konającym. Każdy, kto pragnie wspierać osoby umierające przez modlitwę słowami Koronki do Miłosierdzia Bożego może włączyć się w ogólnopolskie dzieło Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach. Szczegóły dostępne są tutaj: www.faustyna.pl/zmbm/koronka-za-konajacych/

Modlisz się w intencjach naszego Hospicjum? Napisz do nas: , tel. 532-757-749.

Pragniesz nas wesprzeć modlitwą? Dołącz do nas.