Podniebne Cuda okiem Fotografa, głosem Wokalistki i sercem Wolontariuszy

17 sierpnia 2017 roku odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Podniebne Cuda”. Tym razem w gronie Wolontariuszy „odliczyły się” utalentowane, wyjątkowe osoby. Były profesjonalne zdjęcia portretowe, piękny występ Basi, tańce, pyszne jedzenie, konkursy i oczywiście dobry humor.

Nie tylko dla Pana Artura, który szczególnie polubił wolontariuszkę Basię ten koncert był wyjątkowy. Basia przedstawiła swoje wykonanie polskich utworów znanych wokalistek, oczywiście z uśmiechem na ustach. Dodatkowo, w jego trakcie nasi Goście mogli uczestniczyć w sesji fotograficznej, ponieważ odwiedziła nas wolontariuszka Kamila. Po sesji pozostał pamiątkowy ślad w postaci zdjęć przygotowanych dla każdego z obecnych na naszym spotkaniu.

Wolontariuszka Klaudia nauczyła się dzięki pani Kazi poprawnie rysować świnki, a wolontariusz Michał tradycyjnie wykonał utwór „Pod niebem pełnym cudów”. Był czas na wspólną modlitwę, rozmowę, smakołyki i tańce! To był dobry czas, a kolejne spotkanie w następny czwartek. Wstęp wolny – uśmiech obowiązkowy!