Pola Nadziei w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Kielcach

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 przy ul. Zgoda 31 w Kielcach włączyli się w kampanię Pola Nadziei w wyjątkowo słodki sposób. W poniedziałek 24 października 2017 roku przedstawiciele Zespołu Szkół zorganizowali w szkole kiermasz wspierający funkcjonowanie Hospicjum im. św. Matki Teresy z Kalkuty w Kielcach.

Kiermasz z 12 ciast i zbiórka do puszek na rzecz hospicjum to inicjatywa samej młodzieży – uczennic i uczniów szkoły. Pani Ania Szewczyk, nauczycielka zaangażowana w akcję przyznaje, że bardzo cieszy się z tego, że może uczyć tak wspaniałą młodzież. W ramach kampanii Pola Nadziei dla Hospicjum udało się zebrać 538,42zł. Serdecznie dziękujemy za okazane serce, tak wielkie zaangażowanie i otwartość do dzielenia się dobrem z drugim człowiekiem.