„Do tańca i do różańca” z panią Małgorzatą Siemieniec

Tu z nami są ludzie i „do tańca i do różańca”! 🙂 10 sierpnia 2017 roku „Podniebne Cuda” były spotkaniem pełnym pięknych utworów Anny German, Anny Jantar, ale również znanych i lubianych utworów religijnych wykonanych przez uśmiechniętą i bardzo sympatyczną panią Małgorzatę Siemieniec. Dziękujemy za piękny występ pani Małgorzacie, za organizację spotkania Wolontariuszom i Przyjaciołom Hospicjum, a przede wszystkim wyjątkowym Uczestnikom tych Cudów.

Gościem specjalnym Podniebnych Cudów była pani Małgorzata Siemieniec, dzięki której nasze muzyczne spotkanie stało się czasem wspólnych śpiewów, a nawet tańców. Nie brakowało też wspólnych rozmów i zabaw, a nawet konkursów przy kalamburach. Dziękujemy pani Małgorzacie za przyjęcie zaproszenia i mamy nadzieję, że czwartkowe spotkania staną się tradycją naszego Hospicjum.