Wyślij kartkę do hospicjum, ubierz naszą choinkę – akcja trwa!

Wyślij kartkęBoże Narodzenie już w przyszłym tygodniu, dlatego przypominamy Szkolnym Kołom Caritas, szkołom angażującym się w Pola Nadziei, wolontariuszom i Przyjaciołom hospicjum o aktualnych działaniach:

  1. Wyślij kartkę do hospicjum – do 20 grudnia czekamy na własnoręczne wykonane kartki bożonarodzeniowe, którymi obdarujemy naszych Pacjentów. Metoda wykonania kartek dowolna – mogą być wyklejane, rysowane, malowane, ozdabiane, projektowane w programie graficznym itp. Prosimy o wpisanie życzeń od siebie oraz podpis (może być samo imię). Kartki można wysyłać na adres hospicjum: ul. Mieszka I 48 C Kielce lub przynosić osobiście codziennie w godzinach 7-19. Obdarujemy nimi Pacjentów Zakładu Opiekuńczo Leczniczego, Hospicjum stacjonarnego i domowego
  2. Ubierz naszą choinkę – najmłodszych zapraszamy do przygotowania wraz z rodzicami albo nauczycielami świątecznych ozdób na hospicyjną choinkę. Uczniowie mogą samodzielnie zawiesić wykonane przez siebie łańcuchy, bombki i inne ozdoby na choince. Czekamy na Was do 23 grudnia w godzinach 7-19.